русский | українська

 

Масажне обладнання для Вас, розкіш розслаблення
 
 
  

Головна сторінка » Як не помилитися при виборі масажного крісла?

Як не помилитися при виборі масажного крісла?

Ось воно й здійснилось: Ви знайшли прекрасне масажне крісло, яке Ви так хотіли мати. Крісло, що так прекрасно підходить для розслаблення після важкого трудового дня або зняття напруги після виснажливої роботи. Але перед тим, як Ви почнете ним захоплюватися, ми хочемо надати Вам об'єктивну інформацію, яка допоможе Вам зробити правильний вибір масажного крісла.
Поза всяким сумнівом те, що масажне крісло є одним з важливих і дорогих споживчих товарів у Вашому будинку. Гарне крісло допоможе Вам позбутися від стресу й проблем, тоді як крісло поганої якості змусить стискувати зуби й додавати головного болю після чергової поломки.
На 10 років або 10 місяців? - це головне питання, що Ви повинні собі задати. Дешевими стають крісла при використанні третьосортних запасних частин і компонентів, виробник таких крісел не одержує міжнародних сертифікатів, оскільки продукція не відповідає міжнародним стандартам, та й сама процедура сертифікації досить дорога. Контроль за якістю випуску продукції  губиться в погоні за дешевиною.
Характеристика масажного крісла й послуги
Перш ніж вибирати масажне крісло давайте розглянемо різні типи масажу, і чим вони розрізняються між собою.
На всіх дорогих масажних кріслах установлена новітня технологія використання так званого професійного масажу, що імітує рух пальців фізіотерапевта.
Масаж Шиацу й Розминання
Це терапія натиснення пальцями на певні біологічно активні точки на спині, які через нервові канали позитивно впливають на стан внутрішніх органів.
Найбільша перевага розминаючого масажу в тому, що він одночасно розслаблює й зміцнює тіло. Разминаючий масаж складається із трьох комплексних рухів:
Вплив шляхом м'якого натиску на тіло
Посилення тиску ролерів на біологічно активні точки з фіксацією
Плавне зниження рівня натиснення
Круговий масаж
Круговий масаж допомагає витягнути хребет розтягуючи м'язи, які підтримують Вашу спину. Це послаблює тиск на хребетні диски. Круговий масаж впливає на верхню й нижню частину хребта. Це сприяє стимуляції спинномозкових нервів і зменшує м'язовий біль спини. Чим більше площа охоплення й чим більше розмір ролерів, тим більше оптимальним стає масаж для поліпшення кровообігу по всьому організмі.
Постукування
Постукуючий  масаж також сприяє поліпшенню кровообігу. Збільшується приплив крові й зменшується нерухомість м'язів, організм забезпечується киснем і активізуються життєво-важливі процеси. Застосування такого типу масажу, допоможе Вам позбутися від виділення м'язової молочної кислоти, зменшуючи ригідність зони в області масажу. Технології деяких масажних крісел передбачають до п'ятисот постукувань за хвилину! Просто увімкніть цю функцію й дозвольте собі розслабити забиті за день м'яза.
Чи знаєте Ви себе або 5 питань визначаючих вибір
Насамперед треба визначитися з типом масажу, що Вам потрібний і відповісти для себе на такі питання:
Чи відчуваєте Ви дискомфорт або біль в шиї, проблеми зі спиною, або з попреком?
Чи потрібний вам більш концентрований масаж або комбінований, що складається з разминання, кругового масажу або постукування?
1. На який строк Ви купуєте масажне крісло: на тривалий або тимчасовий: якщо вашими пріоритетами є тривалість і довгострокове використання, тоді вам знадобиться крісло, з мінімальним терміном служби від 5 до 10 років.
2. Переваги - вирішите який стиль і характеристики є пріоритетними для вас. Виділите для себе основні риси й стилі й використовуйте ці критерії у виборі продукту виходячи з ваших пріоритетів у ціні.
3. Відвідайте магазин у режимі он-лайн або виставковий зал. Деякі з найбільш популярних крісел представлені в магазині і якщо у вас є можливість, ви можете випробувати їх. Будьте уважні під час покупки. В основному в шоу-румах і торгових центрах ціни трохи вище, ніж в Інтернет-Магазинах, оскільки на ціну впливає орендна плата приміщення.
4. Отримайте додаткову інформацію про розміри, технічні вимоги, а також будь-яку іншу інформацію, що цікавить Вас. Вивчите її ґрунтовно, поговоріть з друзями й експертами. Сьримуйтесь від імпульсивних покупок і пристроїв сумнівного виробництва.
5. Чи надає продавець можливість повернути крісло? Переконаєтеся в тому, що у Вас буде можливість повернути крісло продавцеві, якщо в силу якихось причин воно Вас не влаштує.
Масажні крісла
Коли Ви вибираєте крісло, не слухайте розповіді продавця про більшу кількість ролерів і інших специфічних функціях крісла, яких ви не потребуєте. Факт, на який ви повинні звертати увагу, це комфортабельність, довговічність, стабільність, техніка масажу, мотор, якість і безпека.
Найбільш важливою умовою при виборі крісла є якість. Вам необхідно крісло з найкращою технікою масажу шиацу з гарною якістю мотора. Мотор є таким же важливим компонентом для вашого крісла, як і двигун для вашого автомобіля.
Відчуття значимості масажного крісла
Вибір крісла, заснований на ваших індивідуальних потребах, є найважливішим правилом при виборі. Однак крісло є не дешевою покупкою й ви ймовірно хочете його набагато більше, ніж ваша середня покупка електротехніки. Нижче наведений посібник, необхідний при виборі крісла.
Мотор
Мотор вашого масажного крісла, є двигуном вашої машини. Мотор у кріслі дуже важливий, тому що він виконує безпосередньо функцію масажу. Якщо ваше масажне крісло виходить із ладу, крісло стає непридатним для використання. Вам необхідно вивчити такі критерії як: якість, виробника, і як довго ваше крісло може функціонувати. Компанії звичайно намагаються знизити собівартість мотора. Зверніть увагу на компанії, які виробляють свої власні мотори.
Мотори зроблені в Японії добре відомі своєю довговічністю. Ці мотори також роблять менше шуму, чим мотори, зроблені в інших країнах. Ви повинні з'ясувати кількість моторів у масажному кріслі. Коли крісло має незалежні мотори, які концентруються на розминанні, круговому русі або постукуванні, ви одержите більш ефективний і потужний масаж. Крім того, крісло з більшою кількістю моторів може розподіляти обсяг роботи, необхідної при виконанні терапевтичного масажу. У такий спосіб це сприяє меншому зношуванню кожного мотора, дозволяючи мотору відпочивати, у той час як один з діючих моторів забезпечує функцію специфічного масажу Шиацу. Коли тільки один мотор забезпечує всі операції, такі як розминання, круговий масаж і постукування, відбувається виснаження від занадто довгого використання мотора. І як результат більше короткий період часу експлуатації.
Ролери
Існують крісла з 16, 12, 10 або 8 ролерами. Чи не так насправді "чим більше, тим краще?" Це основне правило не стосується  ролерів. Чим більше ролерів, тим меншого вони розміру. Якщо завданням одного мотора в кріслі є рух 16 ролерів, він не може управляти ними ефективно.
Якість, розмір і тип матерії ролерів з якого вони виготовлені визначають масаж, що ви можете одержати. Деякі ролери здатні згинати тіло й розподіляються до 50 різних положень, охоплюючи плечі, спину й інші ділянки. Інші не здатні розподілятися уздовж тіла. Таким чином, гнучкі ролери, здатні відповідати всім типам тіла, дозволяють зробити більш кращий масаж, ніж велика кількість негнучких ролерів.
Установка
Масажне крісло необхідно настроїти індивідуально для того, щоб оптимізувати використання для певного користувача. Важливим критерієм у вашому масажному кріслі є ступінь настроювання. Люди приходять із різною фігурою й розміром тіла. Деякі крісла мають настроювання висоти в рамках руху ролерів. Це дозволяє вашим ролерам краще покривати область плечей, шиї й області попереку. Швидкість масажних ролерів є найважливішим чинником у масажі Шиацу. Належний правильний масаж дає сильні й швидкі масажні рухи. В інших випадках ваша спина буде мати потребу в розслабленні й легких рухах.
Деякі крісла пропонують стабільне настроювання з різною поперемінною інтенсивністю. Якщо початковий масаж крісла занадто сильний, ми рекомендуємо вам покласти більше набивки між ролерами й задньою підкладкою. Це дуже легко зробити. Звичайно в компанії, у якої ви придбали крісло є додаткові задні подушки для продажу й звичайно вони коштують біля $30. І під час сильного масажу ви можете підкласти додаткові подушки.
Згодом, багато власників крісел бажають збільшити інтенсивність масажу, тому що тіло звикає до техніки поточного масажу й інтенсивності. Цей процес схожий зі збільшенням навантаження в спортивному залі. Існує проблема із кріслами, що пропонують більш м'який масаж. Просто неможливо збільшити навантаження в майбутньому. Інакше кажучи, немає можливості збільшити інтенсивність, коли вашому тілу потрібний більш сильний масаж.
Установка масажу для шиї є необхідним чинником у використанні й одержанні задоволення від вашого крісла. Багато з людей мають проблеми із шиєю. Це особливо стосується людей, які на протязі  всього дня працюють за комп'ютерами. Деякі бренди пропонують вам більш кращий масаж області шиї, ніж інші марки, от чому так важливо випробувати крісло перед його покупкою, або мати можливість замінити крісло.
Властивості
Існують деякі крісла з контролем швидкості, але без контролю інтенсивності. І навпаки, крісла з контролем інтенсивності й без контролю швидкості. Різні властивості може включати й повітряний масаж або ролерний масаж. Повітряний масаж включає стиск, здавлювання м'язів і як результат не настільки ефективний і гарний, як ролерний масаж. Ролерний масаж забезпечує вас кращою масажною технікою для шиацу масажу. Більш дешеві крісла мають вібрацію або дискові ролери замість більших ролерів, які у свою чергу здатні забезпечити терапевтичним шиацу масажем. Вибір між шкіряними кріслами або кріслами з шкірозамінника, також є спірним питанням.
В основному шкіряні крісла обходяться дорожче при їхньому виробництві, і є менш привабливими для довгострокового використання, їм необхідний особливий догляд через рух ролерів. Якщо користувач не користується захисним маслом для шкіри, ролери можуть ушкодити шкіру в результаті повторюваних ударів. Із цієї причини шкіряним масажним кріслам віддають меншу перевагу, ніж зробленим з шкірозамінника. Схожа ситуація проглядається й із зовнішніми покриттями для кемпінгу, бавовняна тканина не настільки функціональна, наскільки нейлон. Бавовна прекрасна в домашніх умовах, але не для зовнішнього середовища. Подібним чином і синтетична тканина масажних крісел, що служить довше, ніж натуральна, здатна краще витримувати вплив ролерів.