русский | українська

 

Масажне обладнання для Вас, розкіш розслаблення
 
 
  

Ради Вас вітати на нашому сайті

Справедливо відмічено древніми медиками Сходу - джерело здоров'я і відновлення сил міститься в самому собі, в природі нашого організму - йому просто необхідно створити сприятливі умови для нормального функціонування, чому сприяє масаж. Вже давно різні фахівці в галузі східного масажу прагнуть зробити його доступним для більшості людей: використовуйте масажери дома і на роботі, насолоджуйтеся професійним масажем.

Масаж стимулює циркуляцію крові, активізує суглоби, регулює функції внутрішніх органів, а також підтримує природний баланс усередині організму. За рахунок цього захисні властивості організму посилюються.

 

При проектуванні масажерів учені застосовують поєднання сучасних технологій і лікувальної науки. Вони дарують людям радість, здоров'я і довголіття. Представлені пристрої, це високотехнологічні прилади для підтримки здоров'я.

Массажери роблять масаж ефективно і розумно. Крім того, масажуючи вони стимулюють розширення судин, прискорюють обмін речовин, покращують циркуляцію крові, руйнують блокуючі кров'яні тіла (наприклад, при кардіопатії). Також вони м'яко стимулюють нервову систему, покращують еластичність шкіри, м'язів і зв'язок.

Масаж стоп є ефективним способом продовжити життя. В даний час в західних країнах інтерес до нього дуже високий.

Ви також можете скачати цей відеоролик (77Мб)
для перегляду на своєму комп'ютері:
Скачати

Новинки

 

Масажне крісло Inada Sogno
 
166000 грн

Масажне крісло Sanyo Masterhand
 
25500 грн

Масажне крісло Inada YumeROBO Family
 
81600 грн

Масажне крісло Inada 3S Family
 
115000 грн

Масажне крісло Inada Embrace Deluxe Family
 
69000 грн

Inada 3A Family
 
129900 грн

Масажне крісло Inada I.1
 
51000 грн